Bývanie a doplnky

(1 hlas)

Úvod   »   Dom a záhrada   »   Bývanie a doplnky

V kategórii Bývanie a doplnky nájdete celú priehršť tovarov, ktoré pomôžu spríjemniť a zútulniť váš príbytok. Dekoratívne predmety a obrazy potešia oko, vôňa aróma lámp zahreje na duši a nabudí vaše čuchové zmysli. Pre prakticky zamerané povahy ponúkame čistiace prostriedky do domácnosti, úložné boxy alebo domové alarmy, ktoré vás budú chrániť vo dne i v noci.

​Kuchyne
Jedným z pilierov každej domácnosti sú kuchynské priestory. Slúžia nie len ako miesto, kde sa rodina stretnete pri jednom stole, ale tiež ako výrobňa tých najlepší pokrmov a jedál. Nazrite aj do našej kuchyne a vyberte si od nás sady hrncov, tanierov, pohárov alebo príborov na stolovanie. Sme presvedčení, že vás osloví aj výber panvíc alebo potrieb a formičiek na pečenie.

​Sviatky v dome
​Vianočné sviatky spájajú príbuzenstvo ako máloktorá udalosť počas roka. S blížiacim sa koncom roka je čas zvoľniť a sústrediť sa aspoň chvíľu na prítomný okamih. Aké by to ale boli Vianoce bez vianočného stromčeka? Túto tradičnú záležitosť spolu s ďalšími dekoratívnymi predmetmi, svetielkami a ozdobami hľadajte v kategórii Vianočné dekorácie.

​Bytový textil
​Buďte vítaní v oddelení bytového textilu! Inšpirujte sa výrobkami kažodennej potreby, použiteľnými v akejkoľvek miestnosti u vás doma. V kuchyni sa vám osvedčia vzorované obrusy a utierky, v spálni zase prehozy na posteľ, mäkkulinké prikrývky na spanie alebo voňavá posteľná bielizeň. Zatiahnite záclony v obývačke, pohodlne sa usaďte na pohovku s vankúšom za hlavou a relaxujte...

Vybrané Značky