Školské potreby

(0 hlasov)

Úvod   »   Detský tovar   »   Školské potreby

Všade dobre, v škole najlepšie. Či? Veľakrát sa to nezdá, ale čím je človek starší, tým ochotnejšie mení názor. Aspoň na túto vec. Škola je prosto súčasťou sveta detí a dospievajúcej mládeže a kategória Školské potreby preto nemohla medzi detským tovarom chýbať. Nečakajte na posledný augustový týždeň a nakúpte svojim ratolestiam školské potreby včas a s predstihom.

Koniec rozmočeným desiatam
Skôr narodené a dnes už dospelé „deti“ si určite spomenú na školské desiate. Aj na priam klasický moment ako v servítku zabalený chlebík, ktorý ak bol natretý niečím tekutejším, sa s kamošom servítkom spojil do jednej rozmočenej masy. A potom, odložený v taške či pod lavicou, len plesnivel a zelenal...Takýmto srandám je dnes už koniec aj vďaka praktickým desiatovým kufríkom. Udržia potraviny pokope a dlhšie čerstvé. Mnohé z nich tepelne izolujú a obsahujú priestor napríklad na príbory. Pre dieťa vo vývine je pravidelná a kvalitná strava mimoriadne dôležitá a každá maličkosť, ktorá mu spríjemní stolovanie, sa ráta.

Dobrá taška má dieťaťu slúžiť
Vhodná školská taška je pre každé dieťa rovnako dôležitá. Ak je moc veľká a preplnená, detský chrbátik sa pod toľkou ťarchou zbytočne hrbí a trpí. A to nie je ani pri krátkej ceste do školy nič príjemné. Vďaka nášmu výberu školských tašiek ale môžete mať túto záležitosť plne pod kontrolou. Stránky nášho katalógu sú plné dizajnovo príjemných batôžkov a školských tašiek. Sú vybavené polstrovanými ramennými popruhmi a praktickými odkladacími priestormi na desiatu aj školské potreby. Pre vaše dieťa bude cesta do školy možno ľahšia od vtedy, ako mu ju bude spríjemňovať pohodlná taška s vyobrazením obľúbeného komiksového hrdinu, napríklad.

Ste pripravení na prvú hodinu tak ako my?
Zvoní! Prvá hodina začína a my na Vengo.sk sme na ňu pripravení lepšie, ako keď sme boli sami školopovinní. Máme všetko – zošity, obaly, peračníky, rysovacie potreby aj sady školských pomôcok. Všetko prehľadne zoradené tak, ako to má byť. Dbať na úpravu sa oplatí už od mala, pretože čo sa vtedy človek naučí, to neskôr akoby našiel.

Vybrané Značky