Hračky

(0 hlasov)

Úvod   »   Detský tovar   »   Hračky

Aký chudobný by bol svet bez hračiek. Najmä ten detský. Spomínate si na svoju obľúbenú? Možno ju nájdete aj medzi hračkami z ponuky nášho katalógu. Máme z každého rožka troška. Hračky pre odvážnych mladých mužov aj zasnených malých intelektuálov, pre dievčatá zase bábiky od výmyslu sveta a tiež plyšové hračky, s ktorými bude usínanie a prebúdzanie oveľa sladšie. Tak isto u nás nájdete aj spoločenské hry, s ktorými zažije fajn zábavu celá rodina.

Podporujte kreativitu
Heslo "škola hrou" Jána Amosa Komenského je doteraz neprekonaným a idealistickým výrazom dokonalého edukačného stavu. Aspoň priblížiť k nemu sa môžete vy a vaše ratolesti pomocou kreativných a edukatívnych hračiek. Pomocou jednoduchých aj zložitejších hlavolamov a skladačiek hravo nadobudne váš malý vedátor prvé dojmy o okolitom svete. Podporujte ho pri tvorení, získavaní priestorovej orientácie a stavaní prvých výtvorov zo stavebníc.

Podporujte pohyb
Veľkým trendom dnešnej doby je pohyb, ktorý bohužiaľ zanedbávajú mnohé deti od útleho detstva. Raz darmo, virtuálna realita a svet na obrazovke počítačov je na prvý pohľad lákavejší ako ten za oknami detskej izby. Dokážte vašim deťom, že zdanie môže klamať. Máte veľký ale prázdny dvor? Oživte ho niečím. Nemusí to byť zrovna nafukovací hrad, hoci ani ten by nebol márny. Len si predstavte tú rozžiarenú tvár. A čo taká preliezačka, hojdačka alebo pieskovisko, kde malý objaviteľ moholť stráviť celý deň v hrách?

Pre chlapcov aj dievčatá
Deti sú rôzne a často nevyspytateľné. Dievčatá sa často bijú a hrajú futbal lepšie ako chlapci, tí zase nezriedka viac vynikajú v domácich prácach alebo kočíkovaní. Ak sa ale obzeráte vyslovene po tovare pre chlapcov a dievčatá, nazrite do oddelenia "Hračky pre chlapcov" a "Hračky pre dievčatá". Nájdete tu tovar, s ktorým budú deti navýsosť spokojné.
 

Vybrané Značky