PETITE&MARS - Postieľka mini Luna tmavo šedá

Úvod   »   Detský tovar   »   Detský nábytok   »   Postieľky   »   PETITE&MARS - Postieľka mini Luna tmavo šedá
PETITE&MARS - Postieľka mini Luna tmavo šedá

(0 hlasov)

PETITE&MARS - Postieľka mini Luna tmavo šedá

Cena: 279,00 €
DO OBCHODU

Funkčnosť – dizajn – bezpečnosť. Na týchto troch atribútoch si zakladali šikovní slovenskí návrhári, dizajnéri a výrobcovia pri vytvorení detskej postieľky LUNA. Práve preto sa stane nielen praktickou, ale aj štýlovou súčasťou vašej domácnosti. Postieľku môžete umiestniť v spálni hneď vedľa tej vašej a mať tak spiace bábätko pri sebe, ale oceníte ju aj počas dňa ako postieľku do obývacej izby.
Postieľka vyniká materiálovým prepracovaním: Matrac a monitor dychu: postieľka je vybavená priedušným a zdravotne nezávadným polyuretanovým matracom s výškou 2 cm. Pod ním nájdete priestor na umiestnenie monitoru dychu Nanny. Bočnice: sú z drevovláknitých MDF dosiek, ktoré sú vďaka svojim antialergénnym vlastnostiam odporúčané na výrobu detského nábytku. Vnútorná výstelka: dosky sú potiahnuté polyuretánovou penou s vrstvou 3D materiálu, ktorý tvorí vnútorné polstrovanie postieľky. Táto vrstva sa šesťhrannou štruktúrou medového plástu zabezpečuje voľné prúdenie vzduchu, a dieťa tak počas spánku opätovne nevdychuje CO2. Nadmerné telesné teplo je odvádzané von, a tým sa výrazne obmedzuje podráždenie pokožky spôsobené potením.
Navyše je výstielka odoberateľná, aby ste ju mohli jednoducho vyprať. Vonkajšia strana: je potiahnutá hodvábne jemnou ovčou vlnou merino. Pre merino je špecifické to, že dokáže v teple chladiť a v zime zase hriať, tzn. fungovať ako prírodný termostat. Táto vlnené vlákna ponúkajú prirodzenú vysokú UV ochranu, ohňovzdornosť a dokonale odvádza vlhkosť, pričom povrch zostáva stále suchý. Ovčia vlna obsahuje lanolín, ktorý ochraňuje vlnenú dizajnovú plsť pred znečistením, baktériami, pachom a mikroorganizmami. Konštrukcia: stabilitu postieľke zabezpečuje pevná konštrukcia z nerezovej ocele.
STN EN 716-1
Materiál: Čelá: MDF + 100% vlna merino Bočné výstelka: 100% polyester Matrac: 100% polyuretan Poťah matraca: 100% bavlna
Rozmer: d. 86 cm, š. 42 cm, v. 68,5 cm

Obchod:
market24.sk
Dostupnosť:
do mesiaca

Vybrané Značky