Cloud B Žiariaca Chobotnička - Ružová

Úvod   »   Detský tovar   »   Detský nábytok   »   Dekorácie do detských izieb   »   Cloud B Žiariaca Chobotnička - Ružová
Cloud B Žiariaca Chobotnička - Ružová

(0 hlasov)

Cloud B Žiariaca Chobotnička - Ružová

Cena: 15,18 €
DO OBCHODU

Roztomilá nočná chobotnička sa pomôže vášmu dieťatku naladiť na pokojný spánok a to aj na cestách. Chobotnička premieta farebné hviezdičky, vzduchové bublinky a obrázky svojich podvodných kamarátov, aby pomohli deťom pohodlne zaspať, či už na zadnom sedadle auta alebo doma v postieľke. Vďaka svojmu ideálne guľatému tvaru dokáže osvietiť dokonale strop i celej steny izbičky. Jej kompaktné rozmery vám prídu vhod predovšetkým na cestách, pretože nezaberie veľa miesta v batožine. Vlastnosti:

milý spoločník na cesty
zmierňuje strach z tmy
premieta hviezdy a rybičky s bublinkami

Časovač svetla a ďalšie funkcie:

Automatické vypnutie po 45 minútach zaručuje úplnú tmu počas hlbokého spánku dieťaťa, ktorú odporúčajú pediatri.
Svieti v 3 upokojujúcich farebných variantoch: modrý, červený, zelený.
Je možné nastaviť plynulé prechádzanie farieb.
Hračka potrebuje k prevádzke 3 AAA batérie.

Všetky výrobky Cloud B sú vyrobené iba z materiálov vysokej kvality, ktoré prešli prísnym testovaním v certifikovaných laboratóriách. Podľa určeného veku majú atesty na použitie deťmi už od narodenia. Ak chcete bezpečné hračky pre vaše deti, voľte originál Cloud B. Na zdraví detí záleží aj nám. Všetky použité materiály na hračkách sú testované a zodpovedajú norme na hračky EN71 a nesú označenie CE. Originálne produkty Cloud B majú záruku 100% kvality a sú bezpečné pre Vaše deti.

Obchod:
bambino.sk
Určenia:
Dievčenské
Vek od:
0 rokov
Vek do:
9 rokov
Dostupnosť:
skladom

Vybrané Značky