Baby Dan Priestorová zábrana Flex XL, 90-270 cm - biela

Úvod   »   Detský tovar   »   Detský nábytok   »   Bezpečnostné zábrany   »   Baby Dan Priestorová zábrana Flex XL, 90-270 cm - biela
Baby Dan Priestorová zábrana Flex XL, 90-270 cm - biela

(0 hlasov)

Baby Dan Priestorová zábrana Flex XL, 90-270 cm - biela

Cena: 119,64 €
DO OBCHODU

BabyDan Priestorová zábrana Flex XL je mimoriadne flexibilná priestorová zábrana. Ideálne riešenie ochrany dieťaťa pred popálením o kachle, krby alebo iných zdrojov tepla. Využijete ju tiež tam, kde bežné otvorové zábrany nestačia svojou dĺžkou.
Ideálna je okolo krbu, do širokých a nepravidelných dverí a schodísk alebo ako deliteľ izby. Táto zábrana môže mať aj mnohé prekvapivé uplatnenie. Navštívte stránky venované realizácii atypických prípadov. Tu sa môžete inšpirovať a v prípade potreby individuálne riešiť ochranu dieťaťa nás neváhajte kontaktovať.
vlastnosti:

Otvor 90 - 270 cm.
Môže byť predĺžená ľubovoľným počtom predĺžení vo veľ. 33 cm alebo 72 cm.
Predĺženie je potrebné zakúpiť samostatne.
Ohyby sú nastaviteľné, preto môžu byť všetky diely použité mnohými rôznymi spôsobmi.
Skvele sa hodí okolo krbu.
Ďalej ju možno využiť do širokých či nepravidelných dverí, schodísk.
Umiestnenie zábrany môže byť vybrané ľubovoľne.
Môže byť otváraná z oboch strán.
Je možné ju ovládať len jednou rukou.

POZNÁMKA:
V balení nájdete nástenné lišty, ktoré sa majú namontovať na stenu alebo rám dverí skrutkovaním. Musí sa použiť vždy, keď je zábrana využívaná! K lištám sa zábrana pripevňuje veľmi ľahko systémom Clip-off. Systém Clip-off: zábrana sa môže zo stenového kovania ľahko odobrať a uložiť, ak ju nepotrebujete alebo naopak nasadiť, akonáhle sa začne kúriť, atď. Ak nainštalujete druhé (dokúpené) stenové kovanie na iné miesto, môžete zábranu ľahko premiestňovať podľa potreby.
Balenie obsahuje: - 1 x modul dvere (72 cm) - 2x veľký modul (72 cm) - 2x modul (33 cm) - 2ks nástenné armatúry
Parametre, normy, technické údaje: - Zodpovedá chemickej skúške EN 71-3. - Čistá hmotnosť 11,0 kg - Výška zábrany 71 cm - Pre minimálny otvor 90 cm - Pre maximálny otvor 270 cm - Vyrobené z kovu. - Farba biela. - Vyhovuje novej norme EN 1930: 2011 - Made in Denmark. Rozmery balenia: 78 x 78 x 12 cm.

Obchod:
bambino.sk
Určenia:
Detské
Barva:
Biela
Vek od:
0 rokov
Vek do:
5 rokov
Dostupnosť:
skladom

Vybrané Značky