Detský nábytok

(0 hlasov)

Úvod   »   Detský tovar   »   Detský nábytok

Nenápadný, no nanajvýš praktický a užitočný. To je detský nábytok z najväčšieho internetového katalógu Vengo.sk. Maly človiečik si vyžaduje pozornosť a starostlivosť už od prvých momentov ako je na svete a dobrí rodičia robia všetko možné aj nemožné, aby mu poskytli všetko potrebné. Je len na vás, či sa rozhodnete zaradiť do výbavy vášho syna alebo dcéry aj detský nábytok z našej ponuky. Vedzte však, že disponuje parametrami, ktoré oceníte - pochádza od overených predajcov a vyznačuje sa kvalitou, dlhou životnosťou a vysokou funkčnosťou.

Pre najmenších
Začiatky bývajú najdôležitejšie a tiež najpamätnejšie. Prvé hodiny, dni a mesiace života malého bábätka si pamätajú najmä jeho rodičia, ktorým sa milé spomienky vynoria už len pri pohľade na detskú postieľku alebo stoličku, na ktorej dieťatko prvýkrát bez pomoci sedelo. V oddelení detského nábytku na Vengo.sk nájdete najmä potreby pre tých najmenších. Pohodlné detské postieľky pre kvalitný spánok, ohrádky a bezpečnostné zábrany pre pokojnú hru a tiež prebaľovacie pulty a podložky, ktoré vám budú nenápadne asistovať pri prebalovaní.

Spinkanie, hranie a papanie sú tri činnosti, ktoré maličké deťúrence robia azda najradšej. Využite niektorú z ponuky jedálenských stoličiek! Sú pohodlné, vyrobené z kvalitného a z dobre udržiavateľného materiálu. Ďalšou ich devízou sú nastaviteľné opierky pre chrbát aj nožičky s ohľadom na plný komfort dieťaťa pri sedení za stolom. 

Detské izby
Snáď neexistuje človek, ktorý by si nepamätal svoju detskú izbu. Útočisko, kde sme sa mohli za akýchkoľvek okolností vrátiť, aj keď možno unavení, ale spokojní. Detské izby z nášho výberu sú koncipované tak, aby sa v nich dieťa dobre cítilo počas žiackych aj študentských liet. Množstvo praktických odkladacích priestorov, poličky na knihy a miesto na dnes už nevyhnutný počítač sú samozrejmosťou. Vyberte si z rôznych farebných prevedení a vytvorte dieťaťu dôstojný a pekný detský kútik, svet, ktorý bude len jeho.

Vybrané Značky