Detské vozidlá

(0 hlasov)

Úvod   »   Detský tovar   »   Detské vozidlá

 Najmä chlapci sú odmala fascinovaní všetkým, čo sa točí, hýbe, má kolesá a motor. Niektorých tento moment sprevádza počas detských liet, iných oveľa dlhšie. Čo by to však bolo za detstvo bez „ťažkých“ strojov, s ktorými sa dá vystúpiť na pomyselný trón a byť kráľom dvora či aspoň pieskoviska?

Odrážadlo - prvý krok ku bicyklu
Učiť dieťa odmala jazdiť na odrážadle má svoje výhody. V prvom rade (a to je hlavné) je to zábava pre samotného drobca. Ani nevie ako a učí sa držať rovnováhu a korigovať smer a rýchlosť svojej jazdy. A to sú presne tie dôležité momenty, ktoré neskôr využije pri jazde na bicykli. Kúpte svojmu dieťaťu niektoré z odrážadiel z našej ponuky a uľahčite mu tým prechod na bicykel. Máme ich v rôznych zaujímavých prevedeniach – štandardné, ale aj odrážadlo v tvare lienky či závodnej motorky. Bonbónikom je však originál licencované odrážadlo Bentley. Veď uznajte, kedy budete mať šancu kúpiť si Bentley za ani nie 40€?

Trojkolka zlepší motorické schopnosti 
Aby bol vývoj dieťaťa vyvážený po psychickej aj fyzickej stránke, potrebuje sa hýbať, učiť sa a spoznávať stále nové a nové vnemy. A čím je pohyb rozmanitejší a pestrejší, tým lepšie. Aj taká na pohľad obyčajná záležitosť ako jazda na trojkolke pomáha získať istotu v koordinácii ručičiek a nožičiek. Mnohé z trojkoliek v našom katalógu sú navyše vybavené bezpečnostným pásom a anatomickým sedením, čo z trojkoliek robí zaujímavú hernú pomôcku aj v očiach rodičov. Skôr, ako váš malý športovec zvládne dve kolesá, doprajte nech skrotí kolesá tri.

Elektrické vozidlá, ktoré si vaše dieťa zamiluje
Vo veku, kedy šoférovať naozajstné auto a nesedieť pri tom otcovi na kolenách je ešte čistou utópiu, poteší aj zmenšený model či replika. Nazrite do sekcie šlapadiel a elektrických detských vozidiel na týchto stránkach, kde nájdete naozaj verné kópie reálnych vozidiel vybavených reálnymi vychytávkami ako je zapínanie a vypínanie svetiel, zvuk motora či klaksón. Prosto tam je všetko, čo má naozajstné auto mať!  

Vybrané Značky