Detský tovar

(2 hlasy)

Úvod   »   Detský tovar

Najlepší vklad, ktorý môže dospelý človek spraviť, je investovať čas a prostriedky do svojho dieťaťa. S produktami z katalógu vengo.sk dokážete uspokojiť všetky potreby svojich ratolestí. Pre najmenších máme rôznorodé chodítka, hrkálky a hračky, ktoré malých drobcov zaručene potešia a zabavia. A keď nadíte ich prvý školský deň, môžete ich do školy vypraviť napríklad s pestrofarebnou školskou taškou s obrázkom obľúbenej komiksovej postavičky.

Bezpečie
Pocit bezpečia je jednou zo základných potrieb každého dieťatka. Tak isto rodičia sú spokojní jedine vtedy, ak sa o svojho potomka nemusia báť ani počas jazdy v rušnej cestnej premávke. S autosedačkami od renomovaných výrobcov už viac nebude jazda v aute stresujúcim zážitkom pre celú rodinu. Pohodlné, nastaviteľné autosedačky vyrobené podľa najnovších technológií poskytnú váśmu dieťaťu stopercentú ochranu pred potenciálnym nebezpečenstvom. 

Zábava
Väčšina z nás si na detstvo spomína ako na bezstarostný čas plný radosti a hier. A tak by to malo byť. Hry vo všeobecnosti podporujú predstavivosť a zdravý mentálny a fyzický vývoj dieťaťa. K pestrosti detstva vášho dieťaťa teraz môže prispieť aj náš katalóg, v ktorom nájdete neprebernú ponuku hračiek a hier pre deti rôzneho veku. Autíčka pre chlapcov, bábiky pre dievčatá, obľúbené plyšové zvieratká, bez ktorých sa nedá zaspať. Pestrý svet vašich detí bude odmenou a potešením aj pre vás.

Kreativita
Tvorivosť sa vo svete všeobecne cení a deti k nej majú predpoklady akoby automaticky. Je však aj na vás, milí rodičia, aby ste činorodosť vášho dieťaťa podporovali. Niekoľko generácií už vyrástlo na populárnych stavebniciach značky LEGO a zdá sa, že tento trend bude pokračovať ďalej. S kresliacimi tabuľkami možno objavíte v rodine umelca a so sadou na výrobu náramkov budúcu šperkárku.
 

Vybrané Značky