• Nachádzate sa:
  • Blog
  • Ako nakupovať na Vengo.sk

Ako nakupovať na Vengo.sk

Orientácia vo veľkom objeme tovaru naozaj nie je jednoduchá. Veríme, že nasledujúci príspevok vám pohyb a nakupovanie prostredníctvom nášho webu čo najviac uľahčí a spríjemní.
Hlavná stránka
Ak ste sa preklikli na web vengo.sk, privíta vás úvodné okno (obrázok 1). V paneli naľavo nájdete ponuku a výber hlavných kategórií, v strede potom bannery odkazujúce na jednotlivé kategórie produktov a pod nimi výber tovaru s ohľadom na ročnú dobu prípadne inú, vhodnú tému.
(obr. 1)
Cez všetky spomínané položky sa môžete prekliknúť k vami požadovanej ponuke tovaru. Keď napr. kliknete na banner s názvom "Parfémy", dostanete sa priamo do ponuky kategórie parfémov (obrázok 2).
(obr. 2)
Ak si rozkliknete niektorú z kategórií v hlavnom paneli, dostanete na výber z niekoľkých podkategórií. Na obrázku 3 je znázornené rozkliknutie kategórie "Oblečenie a móda".
(obr. 3)
Pohyb v podkategóriách a využitie vyhľadávača
Povedzme, že hľadáte pánske nohavice. V kategórii "Oblečenie a móda" teda zvolíte "Pánske oblečenie" a z ďalšej ponuky potom "Nohavice". Nohavice sú v tomto prípade zároveň poslednou kategóriou, zobrazujú sa tu už priamo produkty. Aby ste si uľahčili nákup, môžete zvoliť formu ich zobrazenia na stránke (obrázok 4) a zoradiť ich podľa ceny alebo predajnosti (obrázok 5).
(obr. 4)
(obr. 5)
Väčší komfort pri nákupe zabezpečuje panel vyhľadávania v hornej časti stránky (obrázok 6). Odporúčame sem zadávať nie príliš zložitý text, nanajvýš dve-tri slová. Vyhľadávač vám bez problémov zobrazí požadovanú značku tovaru (obrázok 7 a 8), prípadne kategóriu (topánky, chladničky a pod.) a jednoduché slovné spojenia (detské tenisky, dámska bunda, červené tričko a pod.).
(obr. 6)
(obr. 7)
 
(obr. 8)
 
Nákup
Samotný nákup vybavíte taktiež jednoducho - kliknutie na okienko pri produkte s názvom "Do obchodu" vás presmeruje na príslušný eshop, ktorý má vami požadovaný tovar v ponuke. Ak si pri nakupovaní neviete dať rady s výberom vhodného tovaru alebo by ste sa radi inšpirovali, navštívte náš blog (obrázok 9). Budeme doň postupne dopĺňať články a informácie, ktoré by sa vám mohli hodiť.
(obr. 9)
Prajeme vám príjemný nákup!

Vybrané Značky