Veľké spotrebiče

(1 hlas)

Úvod   »   Biela technika   »   Veľké spotrebiče

Hoci vo svojich domácnostiach častokrát nemáme miesta nazvyš, pre veľké spotrebiče sa voľný priestor vždy nájde. Patria totiž k základnému vybaveniu našich kuchýň a kúpeľní a gazdinky by sa dnes už bez nich len ťažko zaobišli. Každodenný kolotoč povinností, počnúc uskladnením potravín, ich spracovaním a končiac uprataním všetkého špinavého, nám pomaháju zvládať elektrické spotrebiče. Na vengo.sk nájdete širokú paletu veľkých spotrebičov, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria spotrebiteľov, zacielené na funkčnosť a dizajn.

Chladničky a mrazničky
V našom katalógu ponúkame kvalitné výrobky od renomovaných značiek. Ide o chladničky a mrazničky, ktoré sú napriek svojmu vysokému výkonu nehlučné a priateľské k životnému prostrediu. Meradlom konkurencieschopnosti však nie je len funkčnosť spotrebiča, ale aj jeho dizajn a vzhľad. Hoci biela klasika hrá stále prím, možno vás osloví aj netradične tradičný retrovzľad či atypická farba v podobe čiernej alebo červenej. Výber je len na vás a vašom vkuse.

Rúry na pečenie
Láska prechádza aj cez žalúdok a na svete snáď neexistuje človek, ktorý by neocenil dobré jedlo. Rúry na pečenie dokonale splnia vaše gurmánske túžby. Muži ocenia pečené mäso akéhokoľvek druhu, u žien zase bude bodovať zapekaná zeleninka. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a programovateľnej doby pečenia nebola príprava jedál nikdy taká jednoduchá!

Umývačky riadu
Po dobrých raňajkách, obede či večeri obyčajne nasleduje "povinná jazda" v podobe umývania použitého riadu. Toto vytriezvenie z príjemných pocitov po skvelom jedle asi nikto príliš neobľubuje, no zvykli sme si naň. A teraz si predstavte aké by to bolo, keby riad za vás umyl niekto iný. Bezbolestným riešením je v tomto prípade umývačka riadu, šetriaca čas, vodu aj elektrickú energiu. No nekúpte to!

Vybrané Značky