Malé spotrebiče

(1 hlas)

Úvod   »   Biela technika   »   Malé spotrebiče

Čo je malé, to je milé. Myslíte si, že to platí aj pre malé spotrebiče? Asi nie tak celkom, však. Napriek tomu sa jedná o zariadenia, ktorý denne používa azda každý z nás. S meteostanicami sa vieme lepšie orientovať v nástrahách počasia, vďaka holiacim strojčekom, epilátorom a depilátorom máme vždy svoj zovňajšok pod kontrolou a keď si chceme trošku oddýchnuť, ako dobre nám padne voňavá káva z "espressne" rýchleho kávovaru!

Vysávače
Dotvárajú kolorit všetkých tých jarných domácich upratovaní a sobôt, ktoré trávime pri čistení, pucovaní a umvaní. Vysávače za nás robia tú povestnú špinavú robotu, na ktorú už zopár rokov nestačia prútenné metly. Podobne ako iné produkty dennej potreby, aj vysávače prešli za svoj život dizajnovou a funkčnou metamorfózou. Z hlučných, zapáchajúcich strojov sa premenili na tiché, výkonné a efektívne čističe, ktorým neunikne ani ten posledný zaprášený roh vo vašom dome. Ba čo viac, robotické vysávače stačí zapnúť a ony poupratujú celkom samy. To je pokrok v domácom upratovaní!

Kuchynské spotrebiče
Malé kuchynské spotrebiče sú tou správnou odpoveďou na vaše otázky. Potrebujete pomlieť mäso? S mlynčekom od firmy Sencor pomeliete akýkoľvek druh, dokonca s ním naplníte jaternice a klobásky a pomeliete pečivo na strúhanku! Máte chuť na svieže ovocno-zeleninové smoothie? Namiešajte si ingrediencie podľa chuti a Concept smoothie maker urobí ostatné za vás. Na chalupe a chate, kde sa priveľmi nedbá na komfort, zase oceníte dvojplatňový varič ETA, ktorý hrávo zvládne sovju robotu a je ľahko umývateľný.

Žehličky
Žehlička nie je čarodejník, ktorý za váš vyžehlí všetky vaše problémy. S niektorými si ale hravo poradí. Napríklad s pokrčeným oblečením. Pokropiť, napariť, vyžehliť a vaše prádlo a šaty sú ako zo škatuľky! Rôzne farebné variácie žehličiek sú samozrejmosťou, no môžete si vybrať aj medzi nerezovým či keramickým prevedením žehliacej plochy. S takýmito žehličkami vám žehlenie pôjde od ruky a bude vás baviť.
 

Vybrané Značky