Biela technika

(4 hlasy)

Úvod   »   Biela technika

Názov „biela technika“ vznikol s príchodom elektronických spotrebičov, ktoré uľahčovali prácu v kuchyni. A prečo práve tento názov? Pretože všetky spotrebiče boli biele. Dnes to je už našťastie minulosť a okrem bielej farby, si vyberiete z farieb od výmyslu sveta – strieborné, čierna, červená, sivá. Ponuka je bohatá a vybrať si zariadenie do vašej kuchyne, aby farebne a dizajnovo ladilo, je hračka. Vyberte si bielu techniku z ponuky Vengo.sk.

Veľké spotrebiče

Nájdite svoju šampiónku v širokej ponuke chladničiek od značiek Gorenje, Electrolux, Siemens či Whirpool. Víno je nápoj bohov a tí, ktorí ho zbožňujú tu nájdu chladničky špeciálne určené pre ich vínnu zbierku. K dobrému vínu patrí aj skvelé jedlo, preto má vengo.sk pre vás pripravené šporáky, rúry na pečenie či varné dosky. Komu by sa chcelo umývať riad po kráľovskom obede, večeri či raňajkách šampiónov? Nikomu, preto máme pre vás umývačky riadu, ktoré to urobia za vás. A tým naša ponuka nekončí, ani zďaleka. Nájdete tu aj mikrovlnné rúry, práčky či príslušenstvo do kuchyne.

Malé spotrebiče

Biela technika nie sú len chladničky, práčky, mrazničky či šporáky. Ale aj žehličky, kuchynské spotrebiče, odstraňovače žmolkov či vysávače. Potrebujete skrátiť nohavice alebo si upraviť šaty? Vyberte si šijací stroj, s ktorým vám to pôjde ako talianskemu krajčírovi. Otravuje vás vysávanie? Vymeňte vysávač, ktorý ste museli za sebou ťahať ako kôň koč, za robotický. Páni, máte radi po večeri pivo na pretrávenie, ale fľaškové vám nechutí? V našej ponuke nájdete aj výčapné zariadenia, vďaka ktorým načapujete sami. A už nikdy pod rysku.

Klíma

Je vám teplo? Máme pre vás ventilátory, vďaka ktorým sa nebudete cítiť ako ľad na horúcej panvici. Je vám zima? Skúste si vybrať z našej ponuky ohrievačov a spoznať, čo je to skutočné teplo domova. Trápi vás suchý vzduch? Vyberte si zvlhčovač vzduchu. Máte iné problémy so vzduchom? Tu nájdete ich riešenie. 

Vybrané Značky