Oblečenie na motocykel

(0 hlasov)

Úvod   »   Auto-moto   »   Oblečenie na motocykel

Vraví sa, že najkrajší pohľad na svet je z konského sedla. Čo vy na to, motorkári, súhlasíte? Koník má určite niečo do seba, ale až celé stádo vo vašich rukách je tou správnou silou, ktorá vás poženie neohrozene vpred. Aby pre vás brázdenie ciest a spoznávanie nových krajov bolo ešte príjemnejšie, vytvorili sme nasledujúcu ponuku moto-oblečenia do pohody aj nepohody, lebo až vtedy ho doceníte najlepšie.

Prilby
Bezhlavá jazda sa väčšinou nevypláca, svoje by o tom mohol povedať aj bezhlavý jazdec z legendárneho hororového filmu Ospalá diera. Ak by mal čím...Každopádne, nestratiť hlavu na cestách je dôležité a nosenie prilby je samozrejmosťou. Veď nie je nič účinnejšie, ako predchádzať prípadným zraneniam účinnou prevenciou. Prilby z ponuky Vengo.sk boli vyvíjané v spolupráci s profesionálnymi jazdcami a odborníkmi tak, aby svojho budúceho majiteľa či majiteľku ochránili v najvyššej možnej miere.

Chrániče
Preventívne chrániť však nepotrebuje len hlava motocyklistu, jeho telo a končatiny nie sú o nič menej dôležité. Jazda na motorke so sebou vždy nesie určité riziko zranenia, preto sú chrániče opodstatneným kusom vo výbave motorkára. Sú ľahké, ale pritom pevné a priedušné a dokonale kopírujú krivky tela tak, aby pri jazde neboli prekážkou. Dobrý chránič sa nehlási počas každého metra cesty ale až vtedy, keď to jazdec potrebuje.

Bundy
Sadnúť si na motorku zvládne takmer každý, ale pravý pôžitok z jazdy je vecou naozajstných fajnšmekrov. Ani jednému vo výbave určite nechýba pravá motorkárska bunda, ktorá je nie len určitým stavovským „odznakom“, ale predovšetkým funkčným kúskom oblečenia. Chráni pred náporom chladného vzduchu, v nepriazni počasia, pritom je však pohodlná a dobre odvetrávaná. Dámy aj páni si bundy s takýmito parametrami môžu objednať v našom katalógu.

Vybrané Značky