Úvod   »   Auto-moto   »   Autokozmetika

Kozmetika prospieva nie len vašej tvári a telu, ale môže padnúť vhod aj vášmu autu. Vzťah automobilov a kozmetiky je taký silný, že sa z neho zrodilo nové slovo - autokozmetika. To slovo v sebe nepriamo skrýva toľko pekného a ligotavého, až z toho prechádza zrak. Všetky tie leštiče, čističe, šampóny a pasty uvedú "fejs" vášho vozidla do úžasného stavu.

Čističe
Čistota pol života a s leštičmi z Vengo.sk aj celý. Bezpečnosť vašej jazdy môžete zvýšiť trebárs aj použitím správneho čističu okien, ktorý pôsobí proti ich zahmlievaniu a robí sklá vášho auta odolnejšími voči nečistote. Aj výnimočne znečistené povrchy sedačiek, stropy a koberce vyčistí vďaka technológii NANO+ čistič čalúnenia. Čistí, obnovuje a oživuje dokonca aj koberce v domácnosti, ktoré zbaví škodlivých roztočov. Vďaka obsahu striebra sa pred ním musia mať na pozore aj škodlivé baktérie, nie však alergici, ktorí tento prípravok znášaju dobre.

Leštiče
Postup je jasný - po očístení nasleduje leštenie. Leštiace a brúsne pasty odstraňujú škrabance a drobné poškodenia laku, ktorému navracujú pôvodný lesk a slávu. S leštiacou sadou Autoland obnovíte až 95% z jasnosti svetlometu a vďaka ochrannej formuly ich udržíte jasné aj pri silnom daždi či snežení. Stačí tak málo a budete jazdiť bezpečnejšie.

Šampóny
Autošampóny sú silnými koncentrátmi s rovnako silným účinkom, ktoré zbavia vaše vozidlo starých a zaschnutách nečistôt a pripravia karosériu na ďalšiu úpravu, napríklad voskovaním. Dodržujte zásady umývania a postupujte podľa priložených návodov. Uvidíte, že s výsledným efektom budete skutočne spokojní,
 

Vybrané Značky