Úvod   »   Auto-moto   »   Autodoplnky   »   Autopoťahy

Názory na automobily a ich postavenie v živote človeka sa rôznia. Pre niekoho sú autá doslova modlou, predmetom, ku ktorému upína myšlienky každý deň. Pre iných je automobil len dopravným prostriedkom, pomocníkom a prostriedkom na uľahčenie si každodenných starostí. Tak či onak, automobil nie je pre väčšinu z nás nezanedbateľnou investíciou. Skôr naopak, je to investícia stojaca na začiatku ďalších investícií - do pohonných hmôt, výbavy, servisu, poistiek a podobne. Mali by sme sa preto starať aj o to, aby nám naše automobily slúžili pokiaľ možno bez väčších či menších technických a kozmetických chýb.

Poťahy do interiéru
Interiér auta je svätyňou šoféra, priestorom, kde riešime pracovné záležitosti, rańajkujeme, obedujeme a prežívame starosti aj radosti. V hektike nie vždy udržíme našu pozornosť natoľko, aby sme napríklad nezašpinili sedačky v aute. Pre podobné prípady sú tu autopoťahy do auta. Vyrábajú sa v rôznych farebných prevedeniach, ľahko sa s nimi manipuluje a hodia sa do každéhy typu vozidla. Objednajte si poťahy pre celý interiér alebo len na najviac namáhané autosedačky.

Masážne poťahy
Choroby pohybové aparátu sa u dospelej populácie, ale aj detí, vyskytujú pomerne často. Môže za ne častokrát nesprávna životospráva v kombinácii so sedavým zamestnaním. Stres a presedené hodiny za volantom dobre pozná každý aktívny vodič. Dopomôcť si k príjemnejšej jazde teraz môžete aj vy. Zakúpte si špeciálny masážny poťah, ktorý rozprúdi váš krvný obeh a zníži pocit únavy po súvislej záťaži zo šoférovania.

Poťahy karosérie
Karoséria vozidiel čelí poveternostným vplyvom, prachu a nečistotám dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. Táto záťaž sa, či chceme či nie, časom viditeľne podpíše na kvalite laku. Ak aj vám záleží na vizuále vášho auta, objednajte si niektorú z autoplachiet z ponuky Vengo.sk. Natiahnutím autoplachty na vozidlo ho ochránite aj pred UV žiarením, vtáčím trusom a pri zosilnenom povrchu plachty dokonca aj pred škodami spôsobenými krupobitím.
 

Vybrané Značky