Auto-moto

(0 hlasov)

Úvod   »   Auto-moto

Sú lásky, ktoré nikdy nezhrdzavejú, pokiaľ sa o ne dobre staráte. Napríklad tie štvorkolesové a možno ešte viac tie na dvoch kolesách. Ak nemáte so svojim vozidlom výrazne hlbší vzťah, trošku súcitu by ste k nemu prejaviť aj tak mohli. Aspoň občas. Napríklad použitím kvalitnej autokozmetiky dodáte prístrojovej doske či laku karosérie opäť lesk a nádych. A keď vášmu tátošovi premažete vnútornosti kvalitným mazivom, bude priasť ako kocúrik a slúžiť vám verne ako vlčiak Kazan.

Oblečenie na motocykel
Motorkárske oblečenie patrí ku každému jazdcovi tak nerozlučne, ako krásna žena na sedadle spolujazdca, pevne objímajúca jeho hruď. Vengo.sk oblečie motorkárov kompletne, od hlavy chránenej prilbou až po päty a nohy v pohodlných, priedušných moto-topánkach. Nezabúdajte, že dôležité veci často nášmu zraku unikajú. Myslíme tým na chrániče chrbtice, krku, kolien a lakťov, ktoré hoci skryté, plnia svoju funkciu dokonale. Aj tie nájdete v našej ponuke moto-oblečenia a doplnkov.

Autodiely
Automobil sa, podobne ako život, skladá z mnohých detailov. Zámerne sme nenapísali maličkostí, pretože aj tá najmenšia súčiastka má svoj význam a nenahraditeľnú funkciu. Tak isto ale aj životnosť. S tovarom z našej ponuky autodoplnkov a autodielov spoľahlivo vyriešite každú poruchu.

Strešné nosiče a boxy
Úložné priestory vášho auta toho zvládnu hodne, no niekedy sú pre vaše potreby jednoducho krátke. Alebo málo široké? Pre tých, ktorí potrebujú viac litrov na streche ako pod kapotou, máme strešné boxy, ktoré pomôžu prepraviť vaše lyže a snowboardy bezpečne do cieľovej destinácie. Skrátka však neprídu ani šoférujúci cyklisti. Vďaka jednoducho montovateľným a demontovateľným nosičom bicyklov môžu pokojne vyraziť na cyklodovolenkou snov. 

Vybrané Značky